Wystawy

Cykliczne wystawy towarzyszą każdemu koncertowi chopinowskiemu. Otwarcie następuje w dniu koncertu, zaś zdejmowanie ekspozycji odbywa się kilka dni przed kolejnym tak, żeby był czas na zainstalowanie następnej. W pałacu prezentowane jest najczęściej malarstwo, ale zdarzają się wystawy rzeźbiarzy, fotografów i grafików. Okazjonalnie gościmy też wystawy tematyczne, w innej postaci.

Mniej więcej raz na kwartał zapraszamy do oglądania kolejnej wystawy plenerowej. W systemach ustawionych w alei Kasztanowej, na wprost głównego wejścia do pałacu, pokazujemy interesujące wydarzenia czy postaci związane z Sannikami, samym pałacem i okolicą. Inspiracją są ważne daty w historii Polski, wspomnienia ludzi. Podczas spaceru parkowymi alejkami, warto obejrzeć również te plansze i fotografie.

Rzeźby Bartłomieja Kurzei

𝟒 𝐥𝐢𝐩𝐜𝐚 𝟐𝟎𝟐𝟏 𝐫., 𝐨 𝐠𝐨𝐝𝐳𝐢𝐧𝐢𝐞 𝟏𝟓:𝟏𝟓 odbędzie się wernisaż plenerowej wystawy rzeźb autorstwa
𝐏𝐚𝐧𝐚 𝐁𝐚𝐫𝐭ł𝐨𝐦𝐢𝐞𝐣𝐚 𝐊𝐮𝐫𝐳𝐞𝐢.

Czytaj dalej

Obrazy 3D Włodka Kwiatkowskiego

Od pierwszej wrześniowej niedzieli do końca miesiąca można oglądać w sannickim pałacu wyjątkową wystawę. Są to obrazy przestrzenne Włodka Kwiatkowskiego, płocczanina z urodzenia, który od lat dzieli swój czas między rodzinne miasto a Marbellę w Andaluzji. To malownicze hiszpańskie miasto jest uznawane za sprzyjające twórczości i zapewne tak jest, bo weny twórczej Włodkowi nie brakuje.

Czytaj dalej

KUP BILET NA KONCERT