Recital Mateusza Krzyżowskiego

🎹W zaciszu pałacowego wnętrza wszyscy skupili się na doskonałej grze młodego pianisty, Mateusza Krzyżowskiego. Jest on studentem Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, w klasie Joanny Ławrynowicz-Just.
🎹Artysta jest zdobywcą wielu laurów, w tym między innymi I nagrody na Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. Fryderyka Chopina, II nagrody na I Międzynarodowym Konkursie Muzycznym im. Karola Szymanowskiego w Katowicach oraz III nagrody na I Międzynarodowym Konkursie Muzyki Polskiej im. Stanisława Moniuszki w Rzeszowie.
🎹Występował też na festiwalach muzycznych w: Nohant, Dusznikach-Zdroju i Słupsku. Współpracował z różnymi orkiestrami, w tym z orkiestrą Filharmonii Lubelskiej, Sinfonią Juventus, Orkiestrą Kameralną Miasta Tychy AUKSO i Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia w Katowicach.
🎹Organizatorami recitali „𝐖𝐚𝐤𝐚𝐜𝐣𝐞 𝐧𝐚 𝐦𝐢𝐚𝐫ę 𝐂𝐡𝐨𝐩𝐢𝐧𝐚” są Europejskie Centrum Artystyczne im. Fryderyka Chopina w Sannikach i Towarzystwo im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz jego sannickie Koło.

 

KUP BILET NA KONCERT